KREDĪTIESTĀDES

Elektroniskā normatīvo dokumentu izlase, abonements 12 mēnešiem.

47.19 ar PVN

Notīrīt

 

Kredītiestādes normatīvo dokumentu izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Izlasē normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

Latvijas Banka. Likums «Par Latvijas Banku», Euro ieviešanas kārtības likums. Noteikumi par euro banknošu un monētu apstrādi un laišanu otrreizējā apgrozībā; «Naudas tirgus darījumu pārskata» sagatavošanas noteikumi.
Kredītiestādes. Kredītiestāžu likums, Noguldījumu garantiju likums, Ieguldītāju aizsardzības likums, Krājaizdevu sabiedrību likums, Finanšu nodrošinājuma likums, Finanšu konglomerātu likums, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likums, Kredītu reģistra likums, Kontu reģistra likums. Noteikumi par kredītiestāžu un krājaizdevu sabiedrību darbības licenču izsniegšanas kārtību, kredītu reģistru un kredītiestāžu darbību.
Kredītiestāžu grāmatvedība. Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likums. Noteikumi par kredītiestāžu, ieguldījumu brokeru sabiedrību, krājaizdevu sabiedrību, ieguldījumu pārvaldes sabiedrību gada pārskatiem un konsolidētajiem gada pārskatiem, mēneša bilances pārskatiem, likviditātes prasību izpildi; IBAN lietošanas noteikumi.
Valūtas operācijas. Noteikumi par ārvalstu valūtu skaidrās un bezskaidrās naudas pirkšanu un pārdošanu.

————————————————————————————————————-
KĀ ELEKTRONISKO NORMATīVO DOKUMENTU IZLASES ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS SAŅEMSIET:
– piekļuvi to normatīvo dokumentu izlasēm, kuros jau iekļautas jaunākās izmaiņas un  grozījumi, kas ir sakārtotas viegli pārskatāmās nodaļās, lai palīdzētu ātri un ērti atrast Jums nepieciešamo normatīvo dokumentu;
– e-pasta sūtījumus 
Ziņu lapa , saņemsiet vienu reizi nedēļā, tie sniegs Jums svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas aktualitātēm.
– Praktisko Likumdošanas Ziņnesi – e-žurnālu, kas katru mēnesi sniegs Jums īsu, kodolīgu informāciju un skaidrojumus par jaunākajām izmaiņām komercdarbību regulējošā likumdošanā, kas jāzina katrā uzņēmumā; 

Izmēģiniet normatīvo dokumentu izlasi darbībā šeit:
Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām nodokļu jomā!  

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “KREDĪTIESTĀDES”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *