MEDICĪNA

Normatīvo dokumentu izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Ārsta prakse. Sertifikācija. Epidemioloģija. Farmācija. Veselības aprūpe un finansēšana. Ārstniecības vispārīgie normatīvie akti.
Elektroniskā normatīvo dokumentu izlase, abonements 12 mēnešiem.

47.19 ar PVN

Notīrīt

Medicīnas normatīvie dokumenti – izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Izlasē medicīnas normatīvie dokumenti sakārtoti šādās nodaļās:
Ārstniecības vispārīgie normatīvie akti. Ārstniecības likums, Pacientu tiesību likums. Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām, medicīnisko dokumentu lietvedības kārtību, ārstniecības personu reģistru, par veselības pārbaudēm transportlīdzekļu vadītājiem.
Veselības aprūpe un finansēšana. Veselības aprūpes finansēšanas likums, Seksuālās un reproduktīvās veselības likums. Noteikumi par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, par ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtību, par dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtību.
Ārsta prakse. Likums «Par prakses ārstiem».
Ārstniecības personu specialitātes un sertifikācija. Noteikumi par ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu sertifikācijas kārtību un sertificējamo ārstniecības atbalsta personu profesijām.
Ārstniecības iestādes un to sertifikācija. Noteikumi par ārstniecības iestāžu un to struktūrvienību sertifikāciju, ārstniecības iestāžu reģistru.
Epidemioloģija. Epidemioloģiskās drošības likums, noteikumi par higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasībām ārstniecības iestādē, par infekcijas slimību reģistrāciju, novēršanu, ārstēšanu, piespiedu izolēšanu, vakcināciju. Dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas noteikumi.
Farmācija. Farmācijas likums, likums «Par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu likumīgās aprites kārtību», likums «Par prekursoriem». Noteikumi par farmaceitisko darbību, aptiekām, zāļu klasifikāciju, reģistrēšanu un izplatīšanu; par recepšu veidlapu izgatavošanas, uzglabāšanas, izrakstīšanas kārtību.


KĀ ELEKTRONISKO NORMATĪVO DOKUMENTU IZLASES ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS SAŅEMSIET:

– piekļuvi to normatīvo dokumentu izlasēm, kuros jau iekļautas jaunākās izmaiņas un  grozījumi, kas ir sakārtotas viegli pārskatāmās nodaļās, lai palīdzētu ātri un ērti atrast Jums nepieciešamo normatīvo dokumentu;
– e-pasta sūtījumus Ziņu lapa , saņemsiet vienu reizi nedēļā, tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas aktualitātēm.

Izmēģiniet normatīvo dokumentu izlasi darbībā šeit:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “MEDICĪNA”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…