E-LIKUMI ABONĒŠANA

E-likumi.lv apkopoti valsts institūciju izdotie normatīvie akti (likumi, Ministru kabineta noteikumi, VID vēstules, instrukcijas, pašvaldību izdotie saistošie noteikumi u.c.), kā arī Eiropas Savienības būtiskākie dokumenti, t.sk. konsolidētās versijas. Lielai daļai dokumentu ir pieejams profesionāls tulkojums krievu valodā.

65.67262.68 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Normatīvie akti datubāzē www.e-likumi.lv 
IZMĒĢINI DOKUMENTU MEKLĒŠANU

Viena no lielākajām normatīvo dokumentu datubāzēm internetā e-likumi.lv, kurā apkopoti tūkstošiem LR un ES normatīvo aktu, gan to aktuālajā, gan iepriekšējo gadu redakcijā.
Datubāzē apkopoti Latvijas Republikas valsts institūciju izdotie normatīvie akti (likumi, Ministru kabineta noteikumi, VID vēstules, instrukcijas, pašvaldību izdotie saistošie noteikumi u.c.), kā arī Eiropas Savienības būtiskākie normatīvie dokumenti. Datubāze pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem dokumentiem, kā arī ar izmaiņām un papildinājumiem tajos, tā nodrošinot nepārtrauktu pieeju aktuālajai likumdošanai.

Lielai daļai dokumentu (ieskaitot aktuālās redakcijas) ir pieejams profesionāls un precīzs tulkojums krievu valodā.

Datubāzē ir pieejamas visu izsludināto likumu, noteikumu un citu normatīvo aktu konsolidētās versijas, kas nozīmē, ka dokumenta sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi. Tādējādi ievērojami ietaupīsiet laiku meklējot atbildes un risinājumus savām konkrētajām situācijām.

Ik nedēļu jums tiks elektroniski nosūtīta datubāzes Ziņu lapa ar jaunāko informāciju par nozīmīgākajiem grozījumiem un papildinājumiem likumdošanā ar kuriem papildināta datubāze e-likumi.lv.
Neskaidrību gadījumā jums vienmēr palīdzēs Klientu servisa darbinieki, pa tālruni 67606110 vai e-pastu: lid@lid.lv

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “E-LIKUMI ABONĒŠANA”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…