Civillikums. Civilprocesa likums. Darba likums

Abonentizdevums vienā sējumā
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. 
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

125.00199.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Civillikums. Civilprocesa likums. Darba likums – abonentizdevums vienā sējumā.

Abonentizdevumā normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Civillikums. Regulē ģimenes tiesības, mantojuma tiesības, lietu tiesības un saistību tiesības.
  • Civilprocesa likums. Nosaka kārtību, kādā ceļama civilprasība tiesā, regulē tiesvedību civillietās, tiesas spriedumu un lēmumu pārsūdzēšanas kārtību, lēmumu izpildi, šķīrējtiesas nolēmumu izpildi un starptautisko civilprocesu.
  • Darba likums. Regulē darba tiesiskās attiecības, darba koplīguma un darba līguma noslēgšanas un izbeigšanas kārtību, darba organizāciju, darba samaksu, kā arī darba un atpūtas laiku.

KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Civillikums. Civilprocesa likums. Darba likums”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…