Administratīvo pārkāpumu kodekss. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums

Abonentizdevums vienā sējumā
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. 
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

122.08189.28 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Administratīvo pārkāpumu kodekss. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums – abonentizdevums vienā sējumā.

Abonentizdevumā normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss. Nosaka administratīvo atbildību par pārkāpumiem darbā un iedzīvotāju veselības aizsardzībā, par pārkāpumiem pret īpašumu, par pārkāpumiem rūpniecībā, lauksaimniecībā, transporta nozarē, celtniecībā, dzīvokļu un komunālajā saimniecībā, tirdzniecībā, uzņēmējdarbībā, finanšu jomā, muitas jomā, valsts valodas lietošanā. Kodeksā noteiktas institūcijas, kas pilnvarotas izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas, noteikta lietvedība administratīvo pārkāpumu lietās, lēmumu par administratīvo sodu uzlikšanu izpildes kārtība.
  • Krimināllikums. Nosaka kriminālatbildību par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un gadījumus, kad sodi var būt samazināti, mīkstināti vai atcelti.
  • Kriminālprocesa likums. Nosaka procesa dalībniekus, viņu tiesības un pienākumus, nosacījumus pirmstiesas izmeklēšanā un krimināllietas ierosināšanā, tiesvedību tiesā un kasācijas vai apelācijas instancē.

KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Administratīvo pārkāpumu kodekss. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…