Administratīvās atbildības likums. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums

Abonentizdevums vienā sējumā
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. 
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

125.00199.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

 Administratīvās atbildības likums. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums – abonentizdevums vienā sējumā.

Abonentizdevumā normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Administratīvās atbildības likums nosaka administratīvās atbildības vispārīgos noteikumus, administratīvā pārkāpuma jēdzienu, administratīvo sodu veidus un to piemērošanas noteikumus, kompetentās iestādes un amatpersonas, administratīvā pārkāpuma procesa norisi iestādē un tiesā, administratīvo sodu izpildi, kā arī starptautisko sadarbību administratīvo pārkāpumu procesā.
  • Krimināllikums. Nosaka kriminālatbildību par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un gadījumus, kad sodi var būt samazināti, mīkstināti vai atcelti.
  • Kriminālprocesa likums. Nosaka procesa dalībniekus, viņu tiesības un pienākumus, nosacījumus pirmstiesas izmeklēšanā un krimināllietas ierosināšanā, tiesvedību tiesā un kasācijas vai apelācijas instancē.

ŠĶIRSTĪT SATURU


KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS VARAT IZMANTOT BEZ MAKSAS:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā. Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti (konsolidēti) visi veiktie grozījumi un papildinājumi. Tādējādi ievērojami ietaupīsiet laiku meklējot normatīvo regulējumu savām vajadzībām!

Šķirstīt saturu

AAL

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Administratīvās atbildības likums. Krimināllikums. Kriminālprocesa likums”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…